Szanowni Klienci z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego nowego roku 2018 pragniemy podziękować Państwu za dotychczasową współpracę, oraz  złożyć Państwu  najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.

              Zespół Mago Partner

 

 

Szanowni Klienici, mamy zaszczyt ponownie zaprosić Państwa na VIII  Międzynarodowe Targi  Wyposażenia Sklepów RETAIL SHOW 2017, Które odbędą się w dniach 15-16 listopada 2017, godz 9-17 w hali EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska  B16.

 

 

 

    Szanowni Klienci,  producent Marsanz wprowadza nową linię wózków plastikowych 100 L  MULTIGRIP.  Oferta jest odpowiedzią producenta na co raz większe zainteresowanie wózkami plastikowymi wśród klientów. Zachęcamy  do zapoznania się z ofertą . Aktualnie  wózek  jest objety promocją.  Zachęcamy do współpracy odbiorców indywidualnych, oraz sieci handlowe.

 

 

W dniach 14-15 listopada 2018 w Warszawie odbyły się Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów Retail Show 2018.

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym klientom i gościom, którzy zaszcicili nas swoją  obecnością.

Jako generalny dystrybutor w Polsce i wieloletni partner biznesowy producenta Marsanz  jesteśmy bardzo wdzięczni za tak duże zainteresowanie  naszymi wózkami. Mamy nadzieję, że przeprowadzone rozmowy pozytywnie wpłyną na Państwa  decyzje zakupowe.

 Życzymy Państwu sukcesów i trafnych decyzji, a najlepiej z nami i producentem Marsanz.